Projelerimiz

Ortaca Vestel Servisi

      

Ortaca Vestel Servisi

Vestel on sekizi yurt dışında olmak üzere toplam yirmi sekiz işletmeden meydana gelen bir şirketler topluluğudur. Geneli elektronik beyaz eşya ve dijital ürünler üretmektedir. Üretim yeri ve sahasıyla Avrupa’nın en büyük fabrikası olarak Manisa’ya kurulmuştur. Şirket doksan dörtten bu yana Zorlu holding çatısı altında faaliyetini sürdürmektedir. Ayrıca yerli üretimin gururu olmanın yanı süre dünyanın da en büyük teknoloji şirketleri arasında yer almaktadır. En yeni teknolojiyle beyaz eşyadan, birçok çeşit küçük ev aletleri üretmektedir. Halkın üretimdeki tartışılmaz kalitesiyle güvenini kazanmıştır.

Ortaca Vestel servisi uzman ekibiyle elektronik eşyalarınızın her türlü sorunu ile müşteri memnuniyetini önemseyerek ilgilenmektedir. Daha fazla bilgi için 0252 692 5117 ya da 444 8 166 numaralar ile kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Ortaca Vestel Tamircisi

Profesyonel olarak çalıştığımız için müşteri memnuniyeti Ortaca Vestel tamircisi için en önemli kuralımızdır. Firmamız bizimle iletişime geçmeden önce zamanımızda olmazsa olmaz dediğimiz çamaşır makinesinde sıkça yaşanan arıza nedeni olarak fazla çamaşır konulmakla yaşandığı söylenebilir. Bir bilirkişi olarak çamaşır makinelerindeki arızaların başlıca nedenleri Ortaca Vestel tamircisi olarak değerlendirildiğinde daha az çamaşırla yıkama yapılması önerilmektedir. Bu şekilde hem çamaşır makinenizin ömrü uzar hem de temizlik bakımdan çok verimli bir yıkama elde edersiniz. Bunun haricinde servisimizi aramadan önce basit arızaları giderebilirsiniz.

Çamaşır makinesi su almadığında su bağlantısını kontrol edilebilir. Makine su boşaltımını yapmadığında atık su boşaltma hortumu kontrol edilebilir, tıkalı ise temizlenebilir.  Makinenin sağ alt tarafında bulunan pompa açılıp temizlenebilir. Filtre bozuk para, tel toka, toplu iğne ile tıkanmış olabilir. Çamaşır makinesi titreşim yaparak ses yaptığında ise makinenin dengesiz olup olmadığı, dört ayağının sağlam durup durmadığı kontrol edilebilir. Çamaşır makineniz yükleme kapağı açılmadığında ise, makinenizde su seviyesi yüksek olduğu için kilit sistemi devrededir bu nedenle makinenizin sıkma programını çalıştırarak içindeki suyu tahliye edebilirsiniz. Diğer beyaz eşyalarınızda ki arızalar konusunda çok kolay bir şekilde bizlere ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmet Bölgelerimiz ve Markalar

REFERANSLARIMIZ