Projelerimiz

Ortaca Samsung Servisi

      

Ortaca Samsung Servisi

Ortaca Samsung servisi, Samsung markasına ait tüm ürünler için geniş kapsamlı bir hizmet vermektedir. Yalnızca Ortaca bölgesinde değil, yakınlarında yer alan civar bölgelere de hizmet verilmektedir. Samsung beyaz eşyaları kapsamında müşteriler tarafından en çok tercih edilen ürünler; buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, ankastre fırın ve Samsung televizyonları olmaktadır. Özellikle buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinelerinde diğer beyaz eşyalara oranla servis çağırma sıklığı yüksek olmaktadır. Zira bu beyaz eşyalarda yaşanan sorunların giderilmesi için alanında uzman ve deneyimli teknik servis ekipleri çalışmaktadır. Gelişen teknolojiler ile birlikte beyaz eşyaların sistemleri de farklılaşmıştır. Fakat beyaz eşyaların sistemleri ne kadar farklılaşırsa farklılaşsın deneyimli teknik servis ekiplerimiz yaşanan arıza durumunu kısa süreler içerisinde gidermeye çalışacaktır. Ortaca Samsung servisi verdiği hizmetlerden sonra müşterilerden gelen geri dönüşler oldukça olumlu olmaktadır.

Samsung Servisi Ortaca

Samsung servisi Ortaca beyaz eşyalara yönelik bakım, onarım ve montaj işlemleri yapmaktadır. Beyaz eşyalarda yaşanan bir durumu gidermek için yapılan faaliyetlere onarım işlemleri denilmektedir. Onarım işlemleri kapsamında her beyaz eşya için hizmet verilmektedir. Onarım işlemlerinin yanı sıra bakım işlemleri de beyaz eşyalar için verilmektedir. Beyaz eşyalarda yapılan düzenli bakım işlemleri ile uzun vadede yaşanabilecek olan teknik arızaların önüne geçmek mümkündür. Yapılan düzenli bakımlar ile onarım işlemlerine gerek kalmadan sorunsuz bir biçimde beyaz eşyaların çalışması Samsung servisi Ortaca tarafından sağlanmaktadır.

Ortaca Samsung Tamircisi

Ortaca Samsung tamircisi, markaya ait beyaz eşya ürünleri olan; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre fırın ve televizyon ürünlerinde hizmet vermektedir. Tüm ürünler üzerinde bakım, onarım ve montaj işlemleri yapılmaktadır. Müşterilerin talepleri doğrultusunda, satın alınan beyaz eşyaların montaj işlemleri de teknik servis hizmetlerimiz kapsımda yapılmaktadır.

Diğer Hizmet Bölgelerimiz ve Markalar

REFERANSLARIMIZ