Projelerimiz

Fethiye Profilo Servisi

      

Fethiye Profilo Servisi

Fethiye Profilo Servisi, Profilo markasına ait olan tüm cihazlarınızın güvenli bir şekilde tamir edilmesini sağlamaktadır. Ev ya da iş yerlerindeki beyaz eşyalar sıklıkla kullanılan elektronik cihazlar arasında bulunmaktadır. Birçok nedenlerden dolayı da verimsiz çalışmaları gündeme gelmiş olabilir. Bazen kullanıcı hataları bazen de eskiyen parçalar cihazlarınızın bozulmasına neden olmaktadır. Bizler işinde uzman ve deneyimli kadromuzla sizlerin karşılaştığı sorunları profesyonel bir şekilde çözmekteyiz. Profilo markasına ait olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre fırın, klima ve kombilerde sizlere birçok hizmet vermekteyiz. Fethiye Profilo Servisi olarak gördüğünüz üzere sizlere beyaz eşyalarınızla ilgili birçok hizmeti sunmaktayız. Cihaz kurulumları oldukça önemli bir konudur. Özellikle kombi ve klimalarda bu konuya daha hassas yaklaşmalısınız. Tecrübesiz kişilerce ve servisler dışındaki insanların cihaz kurulumları yapmaları doğru değildir. Hem verimsiz çalışmaya hem de cihazlarınızın çabuk arıza yapmasına neden olabilirsiniz. Yine kombi ve klimalarda yıllık alınan bakımlar onların ömrünü uzatacak, aynı zamanda verimli çalışmasını da sağlayacaktır. Bu hizmetlerden herhangi birini almak isteyen kişiler bizleri arayarak randevu talebinde bulunabilirler.

Profilo Servisi Fethiye

Profilo Servisi Fethiye ilçemizde çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ettirmektedir. Servis ağımız oldukça geniştir. O yüzden çevre ilçelerde de birçok yere ulaşarak sizlere hizmet vermekteyiz. Müşteri potansiyelimizin gün geçtikçe artması başarı ile sonuçlandırdığımız işlerden dolayıdır. Performanslı çalışmayan beyaz eşyalar, hayat kalitenizi düşüreceği için profesyonel bir yardım almanız gerekir.

Fethiye Profilo Tamircisi

Fethiye Profilo Tamircisi olarak yukarıda saydığımız bütün hizmetler kişilere sunulmaktadır. Arıza yapan cihazlarınız için öncelikle arızanın nedeni belirlenir. Ona uygun olan tamir yöntemleri uygulanır. Yedek parça konusunda servisimiz orijinal yedek parçaları tercih etmektedir. Böylelikle müşterilerimiz hem parça hem de servis garantisi altında olmaktadır.

Diğer Hizmet Bölgelerimiz ve Markalar

REFERANSLARIMIZ