Projelerimiz

Muğla Siemens Servisi

      

Muğla Siemens Servisi

Muğla Siemens servisi buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi başta olmak üzere beyaz eşyaların tüm sorunları ve bakımlarını yapmaktadır. Özellikle buzdolabı günlük hayatta en çok kullanılan ve arıza çıkması halinde acil olarak müdahale edilmesi gereken beyaz eşyalar arasındadır. Soğutmama, kapağının kapanmaması, ışık yanmaması, buzlanma gibi sorunların buzdolaplarında ortaya çıkması mümkündür. Böyle durumlarda Muğla Siemens servisi ile iletişime geçerek yetkili kişilerden sorunların giderilmesine yönelik olarak hizmet almak mümkündür. Arızaların oluştukları tipe göre yetkili serviste yer alan ekipler en hızlı çözümü sunabilmektedir. Yetkili servisler tarafından yapılan tüm işlemler belirli bir garanti süresine sahiptir. Arızalanan eşyalarda öncelikli olarak arızaları tespit eden ekipler daha sonra sorunu en hızlı ve kesin şekilde sonlandıracak olan çözümü sağlamaktadır. Sunulan çözümler için belirli garanti süreleri bulunur ve herhangi bir şekilde sorunun tekrar etmesi halinde müşteriler ücretsiz olarak tekrar servis ile iletişime geçebilmektedir. Arızaların yedek parça değişimi olarak sonuçlanması halinde orijinal parçaların kullanılması oldukça önemlidir. Orijinal yedek parçaları araçlarında taşıyan ekipler parça değişimi olması halinde anında müdahale edebilmektedir.

Muğla Siemens Tamircisi

Muğla Siemens servisi alanında uzman olan ekiplerden oluşmaktadır. Belirli bir deneyime sahip olan kişiler sorunu tespit etme ve giderme aşamasında oldukça hızlı şekilde aksiyon almaktadır. Beyaz eşyaların kullanımına göre yaşanabilecek olan sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Servisler sorunu tespit ederken doğru şekilde kullanımıda müşterilere aktarmaktadır. Güvenilirlik ve şeffaflık ilkesine göre çalışan Muğla Siemens servisi tüm işlemler için fatura keserken aynı zamanda garanti süresi sağlamaktadır. Servisin sunduğu hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilerin iletişim numarasını arayarak randevu alması mümkündür. Müşteriler tarafından belirtilen gün ve saat aralığında yetkili ekipler adreslere ziyarette bulunmaktadır.

444 8 166 numaralı hattın aranarak randevu alınması mümkündür. Aynı zamanda bu numaranın meşgul olması halinde müşterilerin 0252 692 5117 numaralı hat ile iletişime geçerek randevu alması mümkündür. Muğla Siemens servisi tüm beyaz eşyalar için hizmet sunmaktadır ve alanında uzman olan bir ekibe sahiptir. Muğla Siemens servisinin hizmetlerini daha detaylı öğrenmek, acil durumlu konuların çözüme ulaşması için iletişim numaralarının aranması yeterli olmaktadır.

Diğer Hizmet Bölgelerimiz ve Markalar

REFERANSLARIMIZ