Projelerimiz

Marmaris Profilo Servisi

      

Marmaris Profilo Servisi

Marmaris Profilo Servisi, bütün ilçemizde hizmetlerini yoğun bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. Her mahalle ve sokağa hızlı ulaşım sağlayarak müşterilerimizin mağduriyetlerini gidermekteyiz. Profilo markası oldukça sağlam ve dayanıklı ürünleriyle dikkat çekmektedir. Birçok beyaz eşya ve elektronik eşya çeşidi ile de bilinmektedir. Tercih edilir bir marka olmasındaki önemli sebeplerden birisi de geniş servis ağının olmasıdır. Bizler de Profilo servisi olarak ilçemizde tanınan ve bilinen bir yere sahibiz. Bizlerden beyaz eşyalarınızla ilgili birçok konuda yardım alabilirsiniz. 

Profilo Servisi Marmaris

Profilo Servisi Marmaris ilçemizde ve çevre ilçelerde çalışmalarını sürdürmektedir. Oldukça geniş ve gün geçtikçe artan servis ağına sahibiz. Vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler sonrasında müşteri sayımız da her geçen gün artmaktadır. Sizler hala bizim hizmetlerimizden faydalanmadıysanız geç kalmış sayılmazsınız. Evinizde ya da iş yerinizde Profilo markasına ait olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre fırın, klima ve kombi varsa bütün hizmetleri bizlerden alabilmeniz mümkündür.

Marmaris Profilo Tamircisi

Marmaris Profilo Tamircisi olarak markanıza ait olan beyaz eşyaların tamiri konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Bünyemizde çalışan elemanlarımız, kendi bölümleriyle ilgili okulları bitiren ya da kurslardan mezun olan sertifika sahibi kişilerdir. O yüzden bütün beyaz eşya arızası konusunda yeterli bilgi ve birikime sahiptirler. Özellikle klima ve kombi montajı sizler için oldukça önemlidir. Hem pahalı hem de hassas olan bu cihazlar sadece servislere kurdurulmalıdır. Ehil olmayan kişilere onları dokundurmamalısınız. Yılda bir kez yapacağımız bakımlarla da cihazların temizliğini yapmakta ve sorunlu parçası var mı diye tespit etmekteyiz. Sorun yaşanan cihazlarda uygulanan tamir yöntemiyle cihazlarınızın ilk günkü performansında çalışmasını sağlamaktayız. Marmaris Profilo Servisi tarafından kaliteli bir hizmet almak isteyen kişiler 444 8 166 veya +90 252 692 51 17 numaralı çağrı merkezlerimizi arayabilirler. Sorunlu cihazlarda hemen randevu oluşturabilirler. 

Diğer Hizmet Bölgelerimiz ve Markalar

REFERANSLARIMIZ