Projelerimiz

Fethiye Vestel Servisi

      

Fethiye Vestel Servisi

Vestel olarak Türkiye’ de önemli bir konumda yer almaktayız. Üretim sahamız Manisa’da kurulmuştur. Doksan dört yılından bu yana Zorlu Holding’in kanatları altında bulunmaktadır. Ülkemizin gurur kaynağı olmanın yanı sıra dünya genelinde de aynı kulvarda bulunduğumuz büyük firmaların arasında sizlerin de verdiği destek ve güvenle yerini almıştır. Fethiye Vestel servisi olarak önceliğimiz kalitedir. Bu yüzden en son teknoloji ile tüm ürünlerimizin üretimini yapmaktayız. Başarımızın verdiği gururla sizlerin memnuniyetini kazanacağımızın sözünü düşünmeden verebiliriz. Ürünlerimiz kalite bakımından, sağlamlık bakımından ve tabi görsellik bakımından diğer firmaları zorlamaktadır. Yılların verdiği tecrübeyle en iyiyi üretmek bizler için zevkli bir hal almıştır. Fethiye Vestel servisi  olarak en iyiyi hedeflediğimiz için işimizi en iyi bir şekilde yapmak durumundayız. Profesyonel olarak çalıştığımız için en ufak bir hatayı firmamız kabul etmemektedir. En başta gelen ürünlerimiz arasında;

Fethiye Vestel Servisi Tamiri

Öncelikle arıza veren elektronik eşyalarımız için yetkili servisleri aramadan evvel yapmamız gereken ufak tefek birkaç şey bulunmaktadır. Bunlar öncelikle eşyamıza giden elektrik ve su bağlantısının çalışıp çalışmadığını kontrol edebiliriz. Eğer kendi çabamızla arıza giderilemiyorsa güvenilirliği emin olan bir yetkili ekibe müracaat edebiliriz. Burası kolay olmakla birlikte çokta risklidir. Çünkü her firma istenilen performansı vermez. En çok can sıkıcı olaylar burada boy gösterir. O yüzden bozulmuş yahut bakım yapılmasını istediğimiz eşyalar için en yetkili ve güvenilir bir yeri aramak gerekmektedir.

Bizler tüm çalışanlarımız olarak işlerinde uzman ve en kaliteli hizmeti verecek konumda bulunmaktayız. İçiniz rahat bir şekilde, gönül rahatlığıyla firmamızı arayabilirsiniz. Size en kısa zamanda hiç vakit kaybettirmeden yaşamış olduğunuz sorunu çözebileceğimizin garantisini vermekteyiz. Bizlere güvenebilir firmamızla yedi yirmi dört haftanın her günü iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Tüm tamir işlerinizde, bakım işlerinizde uzman ve yetkin ekibimize kolay ve hızlı bir şekilde başvurabilir sorunlarınızı giderebilirsiniz. Fethiye Vestel servisi uzman ekibiyle elektronik eşyalarınızın her türlü sorunu ile müşteri memnuniyetini önemseyerek ilgilenmektedir. Daha fazla bilgi için 0252 692 5117 ya da 444 8 166 numaralar ile kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Hizmet Bölgelerimiz ve Markalar

REFERANSLARIMIZ