Projelerimiz

Muğla Profilo Servisi

      

Muğla Profilo Servisi

Muğla Profilo Servisi, il genelinde oldukça geniş bir servis ağına sahiptir. İlimizdeki bütün semtlere ulaştığı gibi Fethiye, Marmaris, Milas, Ortaca gibi ilçelerde de servis hizmetleri vermektedir. Sizlerin de Profilo markasına ait olan beyaz eşyalarınız varsa, aldığınız ilk günden itibaren bizlerden servis hizmeti talep edebilirsiniz. Öncelikle aldığınız cihazlarınızı servisimize kurdurmanızı tavsiye ederiz. Onları bilinçli bir şekilde kullanmak için bu oldukça önemlidir. Özellikle klima ve kombi gibi iklimlendirme cihazlarında bu önemli bir konudur. Bu cihazların kurulmasında önemli noktalar bulunmaktadır. Ancak servisler onları kurduğu zaman verimli sonuç alabilir ve garanti kapsamından da faydalanabilirsiniz. Yıllık bakımlarla da klima ve kombilerinizden istediğiniz verimi almanızı sağlamaktayız.

Profilo Servisi Muğla

Profilo Servisi Muğla ilimizde oldukça bilinen ve tanınan bir firma olarak dikkati çekmektedir. Hızla büyüyen müşteri portföyümüz içinde sizler de yerinizi alabilirsiniz. Profilo kullanıcıları oldukça fazla olan servis noktaları ve kaliteli servis hizmetleriyle markayı tercih etmektedir. Bizler de servis olarak Profilo markasına ait olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre fırın, klima ve kombilerde sizlere teknik destek sunmaktayız. Beyaz eşyalarınız hayatınızı kolaylaştıran ve sizlere kaliteli hayat sunan cihazlardır. Herhangi birinin bozulması hayat kalitenizi düşürecektir. Elinizde yıkamanız gereken çamaşır ya da bulaşıklar hem zaman kaydı hem de büyük bir yorgunluktur. Kişiler böyle bir tercih yapmak da istemezler. Buzdolabınızda bozulan yemek ve gıdaları çöpe atmanız sizler için maddi zarardır.

Muğla Profilo Tamircisi

Muğla Profilo Tamircisi, sıkıntı yaşadığınız bütün beyaz eşyalarınızda sizlere çözüm önerileri sunmaktadır. Sizlere sunulan tamirler neticesinde beyaz eşyalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Bizleri arayarak randevu talep etmek isteyen kişiler 444 8 166 veya +90 252 692 51 17 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirler. Müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması için aynı gün randevu da verilmektedir. Bizler profesyonel bir ekiple kaliteli bir şekilde servis hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

Diğer Hizmet Bölgelerimiz ve Markalar

REFERANSLARIMIZ