Projelerimiz

Ortaca Siemens Servisi

      

Ortaca Siemens Servisi

Ortaca Siemens servisi olarak beyaz eşyalarda ortaya çıkan sorunların çözümü ve bakım ihtiyaçlarının karşılanması için hizmet sunulmaktadır. Acil durumlu oluşabilecek sorumlar için aynı gün içinde tamir yapabilme şansı da bulunmaktadır. Ücretsiz destek hattımızdan bizlere ulaşarak randevu almanız halinde yetkili kişilerden oluşan ekibimiz evlerinize ziyarette bulunmaktadır. Yapılan ziyaretlerle birlikte  beyaz eşyalarda oluşan sorunlar giderilir. Yetkili servislerimiz tarafından yapılan her işlem için belirli süre garanti verilir. Böylece ileride oluşabilecek olan sorunların önüne geçilmektedir. Beyaz eşya modellerine göre Siemens markasına özel olarak yetkili olan ekibimiz bulunmaktadır. Belirlenen ekip beyaz eşyalarda oluşabilecek olan parça değişimi, onarım ve bakım ihtiyaçlarına yönelik olarak gerekli ekipman ile gelmektedir. Bu sayede ortaya çıkabilecek olan sorunların çözümü hızlı şekilde sağlanabilmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesi dahilinde belirli bir süre servis ücreti alınmadan müşterilere ziyaret yapılmaktadır.

Ortaca Siemens Servisi Sağladığı Hizmetler

Ortaca Siemens servisi her mahalle ve adrese hizmet vermektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, kombi, bulaşık makinesi, ocak gibi beyaz eşyalarda oluşan sorunların giderilmesi için servisimizin aranması mümkündür. Servisimizle iletişime geçen müşteriler öncelikli olarak adreslerini ve sorunlarını dile getirmelidir. Daha sonra uygun oldukları güne göre yetkili servislerimiz ziyarette bulunmaktadır. Ortaca Siemens servisi tarafından sunulan hizmetler ise şu şekildedir;

Ortaca Siemens servisi ekibinden alınacak tüm hizmetler için fatura kesilmektedir ve müşterilerin güvenliği sağlanmaktadır. Verilen garanti süreleri ile makinelere yapılan işlemlerin güvenilirliği karşı tarafa aktarılmaktadır. Tamir sonrasında yapılan işlemlerin kontrolü sağlanır ve müşteriler zor durumda bırakılmaz. Özellikle bazı yerlerde acil durumlu olarak oluşan sorunların giderilmesine yönelik olarak hızlı şekilde servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ortaca için Siemens marka eşyalarınız için alacağınız servis hizmetlerini 444 8 166 numaralı hat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda 0252 692 51 17 numaralı hat üzerinden bizimle iletişime geçmeniz mümkündür. Hem soru hem de hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ek olarak şikayet ve sorunlarınız için de iletişim numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 

Diğer Hizmet Bölgelerimiz ve Markalar

REFERANSLARIMIZ