Projelerimiz

Ortaca Profilo Servisi

      

Ortaca Profilo Servisi

Ortaca Profilo Servisi olarak müşterilerimize kaliteli hizmet ve kesin çözüm önerileri ile yaklaşım göstermekteyiz. Ev ya da iş yerlerinizde birçok beyaz eşya kullanmaktasınız. Bunlar kişilerin hayatlarını kolaylaştırarak ev işlerinde de pratiklik sağlamaktadır. Hangi markada beyaz eşyalarınız olursa olsun belli bir zaman sonra bazı sorunlarla karşılaşmanız gayet doğaldır.

Profilo Servisi Ortaca

Profilo Servisi Ortaca ilçemizde oldukça yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Öncelikle yerinde uyguladığımız bakım hizmetlerimizden başka servisimizde sunulan hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Yerinde yapılan bakım sonrasında ortam temizliğine dikkat ederek çalışmalarımızı sonuçlandırırız. Bizlerden Profilo markasına ait olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre fırın, klima ve kombilerde destek alabilirsiniz.

Ortaca Profilo Tamircisi

Ortaca Profilo Tamircisi olarak kullandığınız beyaz eşyalardaki sorunlarda uyguladığımız tamir yöntemlerinde son teknolojiye uygun olan araç ve gereçler kullanılmaktadır. Karşılaştığınız sıkıntılar arızalı parçanın değişmesiyle ortadan kalkacaktır. Servisimiz orijinal yedek parça kullanarak cihazlarınızın daha performanslı çalışmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Ayrıca parça ve servis garantisi de sizlere sunulmaktadır. Ortaca Profilo Servisi arayışlarınız için 444 8 166 veya +90 252 692 51 17 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz. Sıkıntılı olduğunuz konuyu bildirip arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizlere hemen ulaşarak yaşanan sorunları kısa zamanda çözecektir. 

Diğer Hizmet Bölgelerimiz ve Markalar

REFERANSLARIMIZ